ZÁZRAČNÁ HVĚZDIČKA A ŠŤASTNÝ KLUK

Knihy
Děti 5+

Zázračná Hvězdička a šťastný kluk je první knihou z americké série iWonder Star, která pracuje s bezbřehou dětskou fantazií a s jejich přirozenou zvídavostí. Pohádkový příběh rozvíjí u dětí sociální a emoční inteligenci a ukazuje jim způsob jak mohou úspěšně procházet výzvami, které před ně život staví.

V souladu s aktuálními poznatky neurovědy a vývojové psychologie pomáhají knihy ze série Zázračná Hvězdička dětem budovat pevné a pozitivní myšlenkové nastavení, jež je předpokladem pro jejich úspěšnou budoucnost.

„Inspirativní a motivační kniha o tom, jak zvládat nepříjemné pocity a pracovat se svými emocemi. Nezbytný informační zdroj pro rodiče, učitele, děti a všechny, kdo mají tu výsadu dětem číst. Kniha nabízí jasný návod, jak dětem porozumět, myšlenkově se s nimi propojit a učit je významu odpouštění, sdílení vlastních pocitů, efektivní komunikaci a upřímné otevřenosti. Jestliže se takovým dovednostem děti naučí již v útlém věku, vyrostou z nich s tímto správným nastavením respektující dospělí, kteří se tak stávají tou nejlepší podobou sebe samých.“ Dr. Deborah L. Tillmanová, America’s Supernanny (Lifetime Television)

„Napsáno s pochopením a v pozitivním duchu. Radostně optimistický průvodce v podobě Zázračné Hvězdičky stojí při dětech a pomáhá jim stát se odolnými po celý jejich život.“
Robin Goldsteinová, specialistka na lidský rozvoj, Univerzita Johnse Hopkinse

„Zázračná Hvězdička a šťastný Péťa vytváří magický prožitek, který propojuje běžnou dětskou příhodu s hlubokou moudrostí, porozuměním a fantazií. Tato poutavá a podnětná kniha nabízí citlivé a působivé lekce o myšlenkách a pocitech.“ David Krueger MD, autor knihy Engaging the Ineffable: Toward Mindfulness and MeaningAutor:
Jana Sedlakova
Ilustrace:
Nina Didenko
Počet stran:
46
Formát:
22 x 22 cm
Určeno:
Od 5 let

Naše nejprodávanější osobní knihy