FAQ - často kladené otázky

Objednání

1. Jaká je dodací lhůta? Dokdy budu mít knihu u sebe?
- Každá knížka se připravuje individuálně podle vašich požadavků, proto její expedice chvilku trvá. Objednávku expedujeme do 14 pracovních dní od přijetí platby na náš účet, nebo v kratší lhůtě pokud je uvedeno na webu.

2. Můžu do knihy vložit více hrdinů?
- V knížkách lze upravovat pouze jméno hlavního v některých případech i jeho kamaráda. Bohužel není v našich silách a možnostech upravovat jména dalších postav příběhu. V detailu každé knížky najdete, co přesně můžete personalizovat.

3. Bude se příjmení hlavního hrdiny objevovat v celém textu knihy?
- Jméno a příjmení hlavního hrdiny se vyskytuje pouze na obálce a v titulu knížky. V samotném textu pak najdete pouze křestní jméno a případně jeho variace, které sami do detailu objednávky zadáte.

4. Pokud si připlatím, lze do knihy vložit více fotek?
- To bohužel možné není. V knížce je vymezená jedna sekce, do které lze vložit osobní fotografii, kapacita knížky nám ale bohužel neumožňuje prostor rozšířit.

5. Mohou v knížce vystupovat i sourozenci?
- U některých titulů to možné je, obecně to ale spíše nedoporučujeme. V příbězích spolu kamarádi a vedlejší postavy nebydlí, a to by mohlo narušit dojem autenticity. Z knihy také není možné vymazat oslovení "kamarád"/"kamarádka".

6. Jak mám vyplnit kolonku, odkud dítě pochází?
- V objednávce uveďte město/obec v 6. pádu s předložkou v, ve, na (např. v Praze, ve Zlíně.…). Různá města a obce mají různé předložky a koncovky, proto je zapotřebí kolonku vyplnit ve správném tvaru, v jakém se pak objevuje v příběhu.

7. Kde můžu získat slevový kupón na knížky?
- Slevový kupón bylo možné získat pouze na Veletrhu v Praze.

8. Nabízíte knihy i ve slovenštině?
- Naše knihy ve slovenském jazyce si můžete objednat na stránkách https://www.modryslon.sk.

Reklamace

1. Něco je v nepořádku. Jak mohu knížku reklamovat?
- Reklamovat objednávku můžete za pomoci reklamačního formuláře na stránkách www.modryslon.cz. V sekci Dodací podmínky - Reklamace jsou uvedeny podrobnější informace.

Odeslání objednávky

1. Zasíláte balíčky i do jiných států?
- Knížky posíláme i dětem do zahraniční. Kontaktujte nás prosím na e-mail info@modryslon.cz s číslem vaší objednávky, my vám vystavíme novou fakturu s odpovídajícím poštovným do zahraničí.