KOUZELNÉ VÁNOCE

Osobní knihy

Na začátku byl maminčin nápad krmit na Štědrý den lesní zvířata. Pak přišel posed, klouzání po zamrzlém potoce, a nakonec přátelství s veselou lasičkou a oslava Vánoc se zvířátky. Přijde ke stromečku i samotný král lesa s mohutným parožím?

V půvabném vánočním dobrodružství se dítě dozví, kdo je vzhůru v zimním lese a čím můžeme zvířatům přilepšit do krmelce. Především ale pozná, že největší vánoční štěstí je být spolu s druhými a udělat jim radost. Klidně uprostřed lesa.Autor:
Jana Šrámková
Ilustrace:
James Newman Gray
Počet stran:
36
Formát:
A4
Doporučujeme
Věděli jste
  • ... naše personalizované knížky čte už více než 100 000 dětí?

    Už od roku 1998 motivujeme děti ke čtení. A jak jinak jim kouzlo psaného textu přiblížit, než když mohou na stránkách dobrodružných příběhů s edukativní přidanou hodnotou nacházet samy sebe?

  • ... každý rok mohou vaše děti prožívat nová dobrodružství?

    Rok co rok nabídku osobních knih rozšiřujeme. Příběhy navíc rostou spolu s vašimi dětmi. Mezi více než 40 tituly jsou knihy pro děti všech věkových kategorií.

  • ... každá z našich dětských knížek je unikát?

    Všechny naše dětské knížky jsou psané a ilustrované výhradně pro naše nakladatelství a celý proces výroby probíhá z 90 % ručně. Každá knížka je tak originál s vepsaným příběhem – ve všech slova smyslech.

Kontakt

Tady nám můžete zanechat zprávu nebo se doptat na to, co vás zajímá.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s podmínkami zpracování osobních údajů.*