JAK SE HVĚZDIČKA NAUČILA POČÍTAT

Osobní knihy
Děti 3+

Na noční obloze září tisíce hvězd. Jednou z nich je i malá Nebeska, která vypadla ze svého souhvězdí a teď neví, kam patří. Jak zjistí, kam se má vrátit, když neumí počítat? S tím jí pomůže právě vaše dítě, které Nebesku utěší.

Na cestě noční oblohou se spolu s hvězdičkou za pomoci zábavných úkolů učí počítat do deseti. Cestou potkávají rychlý Velký vůz, souhvězdí Váhy i rozzlobeného Lva. Svezou se na ocase komety a spočítají nezbedné Perseidy.


Knihu Hany Muchové doprovázejí ilustrace mnohonásobné držitelky cen Zlatá stuha a Nejkrásnější české knihy Andrey Tachezy. S knihou získáte také jednu ilustraci jako plakát.

Autorka:
Hana Muchová
Ilustrace:
Andrea Tachezy
Počet stran:
37
Formát:
A4
Určeno:
Od 3 let
Doporučujeme
Věděli jste
  • ... naše personalizované knížky čte už více než 100 000 dětí?

    Už od roku 1998 motivujeme děti ke čtení. A jak jinak jim kouzlo psaného textu přiblížit, než když mohou na stránkách dobrodružných příběhů nacházet samy sebe?

  • ... každý rok mohou vaše děti prožívat nová dobrodružství?

    Rok co rok nabídku osobních knih rozšiřujeme. Příběhy navíc rostou spolu s vašimi dětmi. Mezi více než 40 tituly najdete knihy pro děti všech věkových kategorií.

  • ... každá z našich dětských knížek je unikát?

    Všechny naše dětské knížky jsou psané a ilustrované výhradně pro naše nakladatelství a celý proces výroby probíhá z 90 % ručně. Každá knížka je tak v každém směru originál.

Kontakt

Tady nám můžete zanechat zprávu nebo se doptat na to, co vás zajímá.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s podmínkami zpracování osobních údajů.*