PŘEDČTENÁŘSKÉ DOVEDNOSTI

Hry
Děti 5+

Didaktická pomůcka, kterou si vaše děti zamilují! Tato motanice pomáhá vašim dětem zorientovat se v každodenním světě, rozvíjet svou pozornost, logické myšlení, podporuje manuální zručnost a zdokonaluje jejich jemnou motoriku.

Děti díky této pomůcce také rozšiřují svou slovní zásobu a jazykové dovednosti. Na jednotlivých kartách s nádherným ilustracemi se děti učí rozeznávat protiklady, rýmovat, počítat do pěti a další. Vhodné pro všechny předškoláky.Doporučujeme
Věděli jste
  • ... naše personalizované knížky čte už více než 100 000 dětí?

    Už od roku 1998 motivujeme děti ke čtení. A jak jinak jim kouzlo psaného textu přiblížit, než když mohou na stránkách dobrodružných příběhů s edukativní přidanou hodnotou nacházet samy sebe?

  • ... každý rok mohou vaše děti prožívat nová dobrodružství?

    Rok co rok nabídku osobních knih rozšiřujeme. Příběhy navíc rostou spolu s vašimi dětmi. Mezi více než 40 tituly jsou knihy pro děti všech věkových kategorií.

  • ... každá z našich dětských knížek je unikát?

    Všechny naše dětské knížky jsou psané a ilustrované výhradně pro naše nakladatelství a celý proces výroby probíhá z 90 % ručně. Každá knížka je tak originál s vepsaným příběhem – ve všech slova smyslech.

Kontakt

Tady nám můžete zanechat zprávu nebo se doptat na to, co vás zajímá.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s podmínkami zpracování osobních údajů.*