.


O NÁS

"Jak už to většinou bývá, na začátku byli tři kamarádi. V jejich hlavách se zrodil nápad založit krásné nakladatelství, docela malé, ale velké svým posláním… Měnit děti v hrdiny! Nechat je procestovat celý svět, vysvobodit princeznu nebo se skamarádit se zvířátky. Probudit v dětském nitru lásku k psanému slovu. Ukázat jim svět fantazie… A protože myšlenka má obrovskou sílu, vzniklo jednoho slunečného dne nakladatelství Modrý slon. A od té doby jsou na světě tisíce hrdinů..."

Naše nakladatelství Modrý slon si již od roku 1998 klade jako jeden z hlavních cílů motivovat mladé čtenáře prostřednictvím osobních knih k samostatnému čtení. Chceme jim ukázat kouzlo psaného textu, a to přirozenou a nenásilnou cestou, založenou na vlastním poznání dítěte a jeho emočním prožitku. Osobní knihy jsou zcela ojedinělou vzdělávací pomůckou.

V roce 2001 vydalo naše nakladatelství didaktickou pomůcku (hru) MOTANICE, která ještě téhož roku získala titul "SPRÁVNÁ HRAČKA". V roce 2004 pak naše Motanice vyhrála 1. místo v kategorii "Novinka roku" a 3. místo v kategorii "Nejlepší reklamní či dárkový předmět" v soutěži HVĚZDA 3D REKLAMY 2004 . V prodejnosti předčila dokonce i takové tituly jako je Harry Potter. Link na Motanice
.
© 2019 MODRÝ SLON s.r.o. Všechna práva vyhrazena.