Brouk v hlavě

Osobní knihy
Děti 11+
Brouk v hlavě je první dívčí román našeho nakladatelství. Hlavní hrdince příběhu je 11 let a její nejlepší kamarádce 12 let. Čtenářky v románu prožijí první lásku, zklamání ve vztahu s nejlepší kamarádkou i problémy ve škole. Přes všechno trápení a těžkosti dojdou k poznání o důležitosti rodinných a kamarádských vazeb, ale i tom, že ten nejhezčí kluk nemusí být vždycky ten nejlepší. Romantický příběh plný humoru je doplněn o černobílé ilustrace.

Autor:
Lucie Fialová
Ilustrace:
Lucie Sobelová
Počet stran:
80
Formát:
A5, měkká vazba
Určeno:
Od 11 let
Doporučujeme
Věděli jste
  • ... naše personalizované knížky čte už více než 100 000 dětí?

    Už od roku 1998 motivujeme děti ke čtení. A jak jinak jim kouzlo psaného textu přiblížit, než když mohou na stránkách dobrodružných příběhů s edukativní přidanou hodnotou nacházet samy sebe?

  • ... každý rok mohou vaše děti prožívat nová dobrodružství?

    Rok co rok nabídku osobních knih rozšiřujeme. Příběhy navíc rostou spolu s vašimi dětmi. Mezi více než 40 tituly jsou knihy pro děti všech věkových kategorií.

  • ... každá z našich dětských knížek je unikát?

    Všechny naše dětské knížky jsou psané a ilustrované výhradně pro naše nakladatelství a celý proces výroby probíhá z 90 % ručně. Každá knížka je tak originál s vepsaným příběhem – ve všech slova smyslech.

Kontakt

Tady nám můžete zanechat zprávu nebo se doptat na to, co vás zajímá.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s podmínkami zpracování osobních údajů.*